SKERDI - JEMI NDA

 • Julkaistu 2 vuotta sitten

  REDBOX Entertainment

  kesto: 03:13

  Produced by BIG BANG (REDBOX Entertainment)
  Lyrics by SKERDI
  Video by JAYDEE
  Skerdi on Instagram: skerdiago
  © & ℗ REDBOX Entertainment & AVD Digital. All Rights Reserved.

Bedri Jashari
Bedri Jashari

1133

3 kuukautta sitten
Bedri Jashari
Bedri Jashari

hwhsgegsj

3 kuukautta sitten
maria maria
maria maria

Kenga qe pelqej me shumm adhurim skerdi 🙏🙏🙏❤

6 kuukautta sitten
Lian Lu
Lian Lu

Buenisima la cancion

6 kuukautta sitten
Artiola Saiti B B
Artiola Saiti B B

Super kenge o Skerdi

Vuosi sitten
Babaa Stars Albania
Babaa Stars Albania

Skerdi a I ke prish mardhenjet me redbox??

Vuosi sitten
Armando Paja
Armando Paja

😭😭😭😭😭😭😭

Vuosi sitten
Xhoana Anna
Xhoana Anna

Ma i miri🥰❤️

Vuosi sitten
Xhoana Anna
Xhoana Anna

Ma i miri🥰❤️

Vuosi sitten
URIM Offiziell
URIM Offiziell

Wow

Vuosi sitten
Ari Thaci
Ari Thaci

Ja ke qr vllai 😎😎🥂🥂

Vuosi sitten
Froso Papakostopoulou
Froso Papakostopoulou

Albania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vuosi sitten
Vexify & Scythe
Vexify & Scythe

Shnosh.

Vuosi sitten
algerie en force
algerie en force

🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿

Vuosi sitten
Nikita Tafani
Nikita Tafani

Hey you! Yes you!! Stop getting sad for these little things! You desserve to be happy :)

2 vuotta sitten
Kosovali Prishtina
Kosovali Prishtina

Jasht mase keng e bukur bravo Skerdi je njesh

2 vuotta sitten
1111 1111
1111 1111

Skerdi mos haro te besh keng te tjera

2 vuotta sitten
1111 1111
1111 1111

Ti skerdi je i vecant

2 vuotta sitten
ÅĹĞĖ ŘÎĂÑÕ
ÅĹĞĖ ŘÎĂÑÕ

From Algeria ❤

2 vuotta sitten
مواطن صالح و موهوب
مواطن صالح و موهوب

مكاش يتنحاو ڨاع هنا ؟

2 vuotta sitten
Tasty Waffle
Tasty Waffle

Like άμα δεν κατάλαβες χρηστό

2 vuotta sitten
Linda Shabani
Linda Shabani

😍

2 vuotta sitten
Lirim Kerleshi
Lirim Kerleshi

Ska dit qe se ngoj🙌🏻🙌🏻💔

2 vuotta sitten
Heart Soul
Heart Soul

Teksti:⬇️ Kam marr vesh qe je veshur me te bardh O sa me ke vrar me ke vrar me ke vra E sod nje tufo lule mbaj te thar Qe nga dita kur ne dy 2xJemi nda jemi nda jemi ndaa E kurr ty ma stkam pa Un krejta i kam humb se krejta ti kam dhan Eci me plag ne zemer qdo hap para me lendon Akoma shum te du dhe pse ka perfundu Thuaj ku mbetem ne dashnin kujt ja dhe Thuj ku mbetem ne ti mke shti ne dhe Thuj si po ndihesh sod a ki me plag e lot E ki vra veten tende kshtu ka dhimje e ftoht Tlutem ti dil prej meje dil prej endrrave Leje shpirtin tim te fleje vazhdo ti tjetrin genjeje Se syt e tu qajn per mu edhe nje her mu bashku E sa tkam dasht t'urrej aj lart ka me t gjyku Kam marr vesh qe je veshur me te bardh O sa me ke vrar me ke vrar me ke vra E sod nje tufo lule mbaj te thar Qe nga dita kur ne dy 2xJemi nda jemi nda jemi ndaa E kurr ty ma stkam pa

2 vuotta sitten
Nisa Lleshi
Nisa Lleshi

Super keng ❤❤❤

2 vuotta sitten
FATI BUTRINT
FATI BUTRINT

Super kenge ke bere 😗😍❤bravo

2 vuotta sitten
'Δεν με λενε'
'Δεν με λενε'

https://www.youtube.com/watch?v=9P_rSsz96_c athens

2 vuotta sitten
Markos Serfelis
Markos Serfelis

Κανένας Έλληνας εδω;😛

2 vuotta sitten
Vasileios Papagrhgoriou
Vasileios Papagrhgoriou

Greece only the Greece is your creator my Albanian friends pls stop give so many cans to other peoples and stop the fucking Albanian rap. On this country on 1856 "Albanian" is the ipirus. The ipirus is greece. You respect this and pls stop it!!!! (And don't hate me I say only the true)

2 vuotta sitten
Rajmonda Morina
Rajmonda Morina

Bravoooooo kenge shume e bukur

2 vuotta sitten
Suzi laj
Suzi laj

👍🇦🇱

2 vuotta sitten
berta spahiu
berta spahiu

like nese e ka kall SKERDI

2 vuotta sitten
Shkelqim Maraj
Shkelqim Maraj

a

2 vuotta sitten
Shkelqim Maraj
Shkelqim Maraj

berta spahiu amartohesh. me. mu

2 vuotta sitten
berta spahiu
berta spahiu

jemi nda qaj per ty

2 vuotta sitten
Leonat Balaj
Leonat Balaj

Ti qe e bone like i fundit ishalla bohesh milioner💶💴💵💳 . . . . . Filloi Tani!

2 vuotta sitten
Linda Shabani
Linda Shabani

HALLALL👏🏻🇦🇱

2 vuotta sitten
Isaac Genesis
Isaac Genesis

Bravo shum fort 🔥🔥🔥

2 vuotta sitten
Sargis Sargsyan
Sargis Sargsyan

where i can download this music?

2 vuotta sitten
Erisilda 999
Erisilda 999

Mp3 conventer

2 vuotta sitten
G Gesto
G Gesto

Bravo skerdi je kengetari me zerin me te bukur

2 vuotta sitten
Kristina Carku
Kristina Carku

Shum bukur skerdi me pelqen kjo keng

2 vuotta sitten
Desara Mollaymeri
Desara Mollaymeri

😍🤗🤩❤

2 vuotta sitten
TUS
TUS

IAM FAMOUS IN GREECE BUT I NEED SOME SUBSCRIBERS FROM ALBANIA.

2 vuotta sitten
Madrid Koci
Madrid Koci

TUS hahaha ela re malakaaaaa..

2 vuotta sitten
Ke H
Ke H

Shume kenge e bukur.nga me te bukurat qe kam degjuar.teksti fantastik.Bravo!

2 vuotta sitten
eliona kaceli
eliona kaceli

Wawwww sa super 😭 Bravoooo👏👏👏👏👏❤️

2 vuotta sitten
Amine Selimaj
Amine Selimaj

super keng me plq😘😘

2 vuotta sitten
Daniela Daqo
Daniela Daqo

JAYDEE SEI IL NUMERO UNO TOP TOP TOP TOP SKERDY BRAVISSIMO 👍 POLLICE IN SU PER ENTRAMBI.

2 vuotta sitten
Fidan Zogaj
Fidan Zogaj

Bukur bir 😱

2 vuotta sitten
Dhurata Asllani
Dhurata Asllani

😔😔

2 vuotta sitten
Ardit Kukeli
Ardit Kukeli

bravo skerdi respekte super keng super videoklip

2 vuotta sitten
ÇMENDINA VK
ÇMENDINA VK

Po thuj atit producentit te ndryshoj icik autotunen se nuk po marim vesh kur nxjer kong se me digju pa video duket si gjiko 😒

2 vuotta sitten
kris Tiana
kris Tiana

😍😍😍😍😍😍😍

2 vuotta sitten
Edmira Eda
Edmira Eda

Ca eshte ky videoclip si film horror 😲😲😲😲😲

2 vuotta sitten
ameljeta doda
ameljeta doda

jo po ka pas me ngel ne dere ajo gjith jeten tu prit kur te mbushet mendja ty, normal qe ka pas me u vesh me te bardha nji dit 🤣😛

2 vuotta sitten
sentito sentito
sentito sentito

G..V

2 vuotta sitten
Rrezarta Mziu
Rrezarta Mziu

Edhe vendin e duhur epaske gjet per videoclip👌✌️

2 vuotta sitten
Florian Az
Florian Az

Je i madh!

2 vuotta sitten
SM STUDIO
SM STUDIO

https://www.youtube.com/channel/UCnY5bFO1ILA6ZFkMhA1DWYQ SELECT FOR THE BEST MUSIC 🖖

2 vuotta sitten
Roland Egland
Roland Egland

Tlutem dil prej meje shpirtin tem leje tjetrin genjeje 👊👊👊👊👊😡

2 vuotta sitten
Urim Bozaxhiu
Urim Bozaxhiu

super video jaydee

2 vuotta sitten
jenis sholla
jenis sholla

Shum keng e bukur , bravo skerdi

2 vuotta sitten
J G
J G

sa keq

2 vuotta sitten
Konstandinos Gianni
Konstandinos Gianni

Shum kenge e bukur bravo skerdi

2 vuotta sitten
Shkembi Anxhela
Shkembi Anxhela

Shum bukur me pelqeu ❤️❤️❤️

2 vuotta sitten
TBA for every
TBA for every

06.03.2019 perfundoj kjo lidhje Jem Ndaa😭😢

2 vuotta sitten
Anita Ka
Anita Ka

Best song🙈❤️

2 vuotta sitten
NGOP SPORT
NGOP SPORT

Kam marr vesh se je veshur me te bardh O sa me ke vra me ke vra me ke vra E sot je tu fol lule mbajt te thare Qe nga dita kur ne 2X Jemi nda Jemi nda Jemi nda E kur ti mo stkom pa Une krejta i kom humbe Se krejta ti kam dhon E SI me plag ne zemer cdo hap para me lendon Akoma shume te du e pse ka perfundu Thuj ku mbetem ne Dashnin kujt ja dhe Thuj ku mbetem ne Ti me ke shti ne dhe Thuj si po ndihesh sot A ki me flak e lot e ki vrar tende Kshu ka dhembje e ftot Tlumtem dil prej meje Dil prej enderrave leje Shpirtin time te fleje Vazhdo ti tjetrin genjeje Se syt e tu qajn per mu edhe nje her mu bashku Aq sa t'kam dasht t'urrej Ai lart tka met gjyku Kam marr vesh se je veshur me te bardh O sa me ke vra me ke vrar me ke vrar E sot je tu fol lule mbaj te thare Qe nga dita kur ne dy 2X Jemi nda Jemi nda Jemi nda E kur ti mos stkam pare

2 vuotta sitten
Rrape Ago
Rrape Ago

NGOP SPORT

2 vuotta sitten
Diara araid
Diara araid

Jemi nda........??

2 vuotta sitten
Perla Braga
Perla Braga

Waauu e mrekullueshme🌟🌟

2 vuotta sitten
Perla Braga
Perla Braga

Waauu e mrekullueshme🌟🌟

2 vuotta sitten
kleà Bufazi
kleà Bufazi

OMG😱 ca zeriii😍

2 vuotta sitten
Hdbdbxbx Jxjshshsid
Hdbdbxbx Jxjshshsid

Bravo Skerdi 👏👏

2 vuotta sitten
Terezina Nikolli
Terezina Nikolli

🌟

2 vuotta sitten
Giulia giuliana
Giulia giuliana

Thuaj ku mbetem ne vall dashurin time kujt ja dhe vall oh oh sa me ke vrar 💔💔💔💔💔

2 vuotta sitten
lona
lona

Jemi nda jemi nda

2 vuotta sitten
A U S T R A L I A L - G A N G ever
A U S T R A L I A L - G A N G ever

Nice song bro

2 vuotta sitten
Bona Shabani
Bona Shabani

Waw keng ebukur me nje klip shum tveqant suksese

2 vuotta sitten
Klodijana Morina
Klodijana Morina

Bravo Skerdi nje keng mjaft e bukur si kjo e jotja kerkohej te behet hiti i 2019

2 vuotta sitten
Kri Kri
Kri Kri

🔥🔥🔥

2 vuotta sitten
GranitZeqiraj Official Music
GranitZeqiraj Official Music

suksese

2 vuotta sitten
faji mbet te ty tu luta
faji mbet te ty tu luta

Te lutem dil prej meje💔💔

2 vuotta sitten
Erin _23
Erin _23

Like kujt i vjen keq se skerdi qenka ndare, koment kush gezohet. 👍👎😊😛

2 vuotta sitten
Butrinti fans
Butrinti fans

Eshte nje nder kenget qe me pelqejn me shume nga ato te vitit 2019. Like nese mendoni si une . 👍👍👍👍👌👌👌👌

2 vuotta sitten
arbri petrit
arbri petrit

Bomba farse skerdi

2 vuotta sitten
Big Albania
Big Albania

Nuk ke ze qe duhet te ndegjohet shpesh, mjaft fishklleve ncdo keng njiunjiufiufiuuu.

2 vuotta sitten
mero mero
mero mero

jemi nda😢😵

2 vuotta sitten
Medina Bajramovic
Medina Bajramovic

Top;)

2 vuotta sitten
Kristi Tashi
Kristi Tashi

Super Skerdi 🔥🔥

2 vuotta sitten
Sidorela Xheci
Sidorela Xheci

Super muzik. Super tekst. Super zë. Kam gjetur veten

2 vuotta sitten
Diellona Zogaj
Diellona Zogaj

🖤

2 vuotta sitten
Eljo Huta
Eljo Huta

Super keng skerdi respekte e ke djeg plako like ketij konenti dhe kesaj kenge kush esht me skerdin bossa

2 vuotta sitten
Dylan America
Dylan America

Videoklipi super fare!

2 vuotta sitten
Jetmir Dauti Dauti
Jetmir Dauti Dauti

shum mirë te uroj sukses veçvazhdo

2 vuotta sitten
ca kr do ca kr do
ca kr do ca kr do

Kengtari me zerin me fake.Na ka mar malli me ngju nje ze taman

2 vuotta sitten
ERZA 44
ERZA 44

E ka gjeg like nese menon qashtu 👇👊

2 vuotta sitten
E.H E.H
E.H E.H

like nese te mungon dikush ne keto momente💔😭

2 vuotta sitten
mian selfandi
mian selfandi

@Agron Agron No bitch (Unlike)

2 vuotta sitten
Admir Cali
Admir Cali

Me mungon my girlfriend

2 vuotta sitten
Egzon Morina
Egzon Morina

Iii

2 vuotta sitten
Marina Ana
Marina Ana

😖

2 vuotta sitten
Isaac Genesis
Isaac Genesis

😕

2 vuotta sitten
ILLYRIAN DARDAN
ILLYRIAN DARDAN

I don't understand one single word but i love Albanian Music !!! Hello from Komarani eperm

2 vuotta sitten
Last Baby
Last Baby

2019?!

2 vuotta sitten
Eljo Huta
Eljo Huta

Po 2019

2 vuotta sitten
0r Gestii
0r Gestii

Vazhdo bej kenge te tjera se ke ze shum te bukur 🤑🤑 kenga super 🏅🎈

2 vuotta sitten
toni toni
toni toni

super supe kang ☆♡♡♡♡♡♡♡

2 vuotta sitten
klodian cela
klodian cela

Bravvvvvvvvo

2 vuotta sitten
Altea Gogo
Altea Gogo

pse r kush te ka vra?

2 vuotta sitten

Seuraava

Skerdi - Tradhtare 2 (prod. Bini Diez)

03:03

SKERDI - KTHEHU (Prod. Ultrabeats)

02:54

SKERDI - KTHEHU (Prod. Ultrabeats)

SKERDI

Näkymät 3,6 milj.

Twenty One Pilots - Choker (Official Video)

3:57

Twenty One Pilots - Choker (Official Video)

twenty one pilots

Näkymät 7 milj.

Little Mix - Confetti (Official Video) ft. Saweetie

5:58

Sähköauto - BIISONIMAFIA

5:06

Sähköauto - BIISONIMAFIA

Biisonimafia

Näkymät 55 t.

SKERDI - AMELIA (Prod.by ALANDY)

03:15

SKERDI - AMELIA (Prod.by ALANDY)

SKERDI

Näkymät 1,7 milj.

SKERDI x SAMANTA - NKN (Official Video)

02:33

SKERDI ft. MIMOZA SHKODRA - T’LUTEM

03:22

Diellza ft Skerdi - Shpirt Zi

02:49

Diellza ft Skerdi - Shpirt Zi

BINI DIEZ

Näkymät 614 t.

Xhensila Myrtezaj & Pirro Cako - Sekreti im

04:29

Xhensila Myrtezaj & Pirro Cako - Sekreti im

Xhensila Myrtezaj

Näkymät 18 milj.

SKERDI x ELINEL - VAJ (Prod. Bini Diez)

02:37

Twenty One Pilots - Choker (Official Video)

3:57

Twenty One Pilots - Choker (Official Video)

twenty one pilots

Näkymät 7 milj.

Little Mix - Confetti (Official Video) ft. Saweetie

5:58

Sähköauto - BIISONIMAFIA

5:06

Sähköauto - BIISONIMAFIA

Biisonimafia

Näkymät 55 t.

Colt Claims He's Changed Then Proves Himself Wrong

22:01

Happiness is helping others 🥺🥺 #Shorts

0:40

TESTING REAL RAPPERS ON MINIMINTER LYRICS

14:41

I AM CORPSE HUSBAND

16:00

I AM CORPSE HUSBAND

jacksepticeye

Näkymät 1,8 milj.

Pete ja odotettu TAPAUS..!

4:23

Pete ja odotettu TAPAUS..!

Pete

Näkymät 118 t.